5 dôvodov, prečo byť #peanutbutterlover

# 1 Bielkoviny a vláknina

Arašidy a teda aj arašidové maslo vďaka vysokému obsahu bielkovín a vlákniny dodávajú pocit nasýtenia, v primeranom množstve vám tak pomáhajú chudnúť. Obsahujú navyše mononenasýtené alebo tzv. "Dobré" tuky, ktoré pomáhajú vstrebávanie dôležitých vitamínov.

# 2 Živiny

Arašidy sú bohaté na vitamíny niacín, kyselinu listovú, tiamín, riboflavín, vitamín B6 a vitamín E, ale aj na minerály, ako sú horčík, draslík. zinok, železo, mangán a selén.

# 3 Zdravie

Štúdie potvrdili, že ak jete arašidy 5x denne v malom množstve, znižujete tým riziko srdcového ochorenia, ochorenia žlčníka a vzniku cukrovky. Arašidy sú dokonca zahrnuté v diétnom pláne "DASH", ktorý pomáha znižovať krvný tlak. Arašidy tiež pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu v krvi.

# 4 Pamäť

Arašidy zlepšujú pamäť. Je to spôsobené prítomnosťou niacínu a resveratrolu, ktorý zlepšuje prietok krvi do mozgu a tiež má silné antioxidačné schopnosti. Nie je náhoda, že sa hovorí "máš pamäť ako slon" - slony totiž tiež milujú arašidy!

# 5 Spokojné chuťové bunky

Arašidové maslo miluje celá Amerika a my tomu úplne rozumieme. Ale viete, čo je ešte lepšie ako samotné arašidové maslo? Arašidové maslo a čokoláda. Arašidové maslo a čokoláda bez cukru = maškrtenie bez výčitiek.

V Big Boy Butter pre vás preto vyrábame Grand Zero arašidové krémy - aby ste si mohli užívať všetky benefity arašidového masla a čokolády v jednom. Bez výčitiek. Na eshopu je nájdeš v štyroch príchutiach - s mliečnou, tmavou a bielou čokoládou a pre milovníkov ovocia aj s bielou čokoládou a jahodami. Ale pozor - ochutnáš a zamiluješ sa. #peanutbutterlover

5 dôvodov, prečo byť #peanutbutterlover
Vytvorené6.10.2020