Mandľový krém s chilli pre milovníkov ostrej chuti

Nevieš, či si dať sladké alebo pálivej? A čo takto oboje? Namiešali sme nový orechový krém Mandle & Chilli , čo má šmrnc. Sladká chuť sa behom chvíľky zmení v pálivú, jednoducho dokonalosť, ktorú musíš vyskúšať!

Mandle & Chilli je pálivý tak akurát

V pohári Mandle & Chilli na teba čakajú jemne mletej mandle a kešu, ktoré sme okorenili chilli korením a zjemnili medom. Ako je naším dobrým zvykom, na kvalite sme nešetrili a zomlelo sme len tie najlepšie suroviny. Použili sme na sucho pražené kalifornskej mandle a kešu z Pobrežia Slonoviny. Máme s nimi skvelú skúsenosť. Vyhovuje nám ich prvotriedne chuť a ideálne obsah zdravých tukov, ktorý zaistí krémom dokonale hladkú konzistenciu. Samozrejme sa držíme našej výrobnej filozofie a nepridali sme do Mandle & Chilli palmový tuk, umelé prísady, konzervanty ani farbivá.

S Mandle & Chilli sa staneš šéfom kuchyne

Premýšľaš, ako by sa dal krém Mandle & Chilli použiť? Je to výborný pomocník na prípravu a dochutenie jedál, pretože si v jednom súste užiješ kombinácii sladkej i pálivej chuti. Hodí sa ako nátierka na toast alebo celozrnný chlieb, ale aj ako pikantné prísada do slaných raňajkových kaší, šalátov či cestovín. Mandle & Chilli využiješ v ázijskej kuchyni, alebo ho môžeš použiť do omáčok, príloh a dressingov k hlavným jedlám, ktoré vďaka nemu naberú exotický nádych.

Mandle a kešu spojili sily s medom a chilli

Ako už určite vieš, orechy a orechové krémy obsahujú veľkú nálož bielkovín, zdravých tukov, vitamínov a minerálov. Navyše znižujú glykemický index. O to menej tí jedlo, ktoré zješ, pohýbe s hladinou krvného cukru a nebude ťa trápiť neustály pocit hladu. To ti vo finále môže pomôcť schudnúť, ak je to tvoj cieľ. K zníženiu hmotnosti prispieva aj chilli, ktoré podporuje zdravie cievneho systému, prekrvenie organizmu a zlepšuje trávenie.

Daj si však pozor, koľko krému si dopraješ. Orechy sú síce zdravé, ale majú tiež vyššiu kalorickú hodnotu, preto ich radšej konzumuj s mierou. Nezabudni, že naše orechové krémy sú prudko jedlé a rýchlo spôsobujú závislosť :)

 

Mandľový krém s chilli pre milovníkov ostrej chuti
Vytvorené10.5.2021