Mikulášske dobroty, po ktorých túžia nielen deti

Premýšľate, čím tento rok ozvláštnite Mikulášsku nádielku? Máme pre vás tipy na darčeky plné orechov a ovocia, ktoré potešia deti i dospelých.

Adventný kalendár od @mamadomisha

Luxusné adventný kalendár skráti a spríjemní čakanie na Ježiška. Adventný kalendár obsahuje obľúbené orechové krémy Big Boy z radu @mamadomisha v mini (25 g) i štandardné veľkosti (250 g) a čokoládky s príchuťou slaného karamelu.

Veľké balenie čokolády MIX

Prečo zostávať pri jednej čokolády, keď môžete darovať extra porciu ak tomu získať 1 čokoládu zadarmo? Veľké balenie MIX obsahuje čokolády bez pridaného cukru, ružovú čokoládu Ruby a bielu s príchuťou slaného karamelu. Na svoje si príde naozaj každý a nebojte sa, my nikomu nepovieme, keď si jednu necháte pre seba.

Arašidový krém Slaný Karamel

Toto je veľká klasika, ktoré si získala chuťové poháriky nejedného gurmána. Jemný arašidový krém, chrumkavý karamel a himalájska soľ ... Kto raz Slaný karamel ochutná, už nechce inak.

Arašidy v Slanom karamelu

U slaného karamelu ešte zostaneme. Čo si obaliť chrumkavé arašidy v čokoláde s príchuťou slaného karamelu? Znie to ako rozprávka a rovnako dobre to aj chutí. Poponáhľajte si, táto novinka nám zo skladu mizne ako para nad hrncom.

Maškrtenie bez výčitiek Big Boy Grand Zero

Zháňate niečo výnimočne dobré, ale pritom zdravého bez nálože cukru naviac? Máme pre vás fit rad arašidových krémov Grand Zero, ktorá je vyrobená z prémiových surovín a neobsahuje žiaden pridaný cukor. Akonáhle ochutnáte, pochopíte, že jedna lyžička nestačí, ale to u Big Boy Grand Zero vôbec nevadí!

Jahodové plátky sušené mrazom

Jahody v zime? Jasne a navyše s intenzívnou chuťou a plné vitamínov! Vďaka špeciálnej technológii sušenie ovocia mrazom si ovocie zachová nielen chuť, ale aj vôňu a živiny. A vy si môžete jahody vychutnať celoročne.

Mikulášske dobroty, po ktorých túžia nielen deti
Vytvorené8.1.2021