Valentínska krabička BIG BOY s červenou mašľou

Máte už nejakú drobnosť pre svoju polovičku? Sviatok zamilovaných sa rýchlo blíži, preto sme pre vás pripravili limitovanú valentínsku edíciu, ktorú si zamilujete vy aj váš partner. Zabodujte sa srdiečkovú krabičkou BIG BOY s červenou mašľou. Obsahuje 2 lahodné krémy: Sakura (1x 250 g) a Malinový cheesecake (1x 250 g) a 2 ručne vyrábané čokolády (2x 50 g). Môžete si vybrať variant Biela čokoláda s malinami (1x 50 g) a Horká s pistáciami (1x 50 g), alebo Mliečna s lieskovými orechmi (1x 50 g) a Čokoláda slaný karamel (1x 50 g).

BIG BOY Sakura 250 g

Tento klenot u nás bežne nenájdete. Zaradili sme ho špeciálne na Valentína, tek neváhajte, keď máte jedinečnú príležitosť ... Sakura je symbolom šťastia, krásy a lásky. Upozorňuje na pominuteľnosť života a dôležitosti prítomného okamihu. Krém obsahuje 70% nasucho pražených kešu orechov a 30% luxusné Rabinovich sfarbené čokolády Ruby. Vďaka unikátnej technológii spracovania má sakura dokonale hladkú konzistenciu, ktorá nechá vyniknúť zmyselné chuti čokolády.

BIG BOY Malinový cheesecake 250 g

Sladké maliny k sviatku lásky rozhodne patrí. Práve tie v kombinácii s nasucho praženými arašidy, kešu orechy a bielou čokoládou nájdete v obľúbenom kréme Malinový cheesecake. Spoločne tvoria lahodnú chuť, do ktorej sa zamilujete už po prvej lyžičke. Stačí otvoriť viečko a nezameniteľná vôňa vás prenesie do letných dní.

BIG BOY Biela čokoláda s malinami 50 g

Luxusné biela čokoláda s jemnou smotanovou chuťou je posypaná lyofilizovanými malinami a kalifornskými mandľami . Dokonalé spojenie týchto 3 ingrediencií vás poteší nielen na jazyku ale aj na duši, pretože neobsahuje žiadny pridaný cukor.

BIG BOY Horká čokoláda s pistáciami 50 g

Jemná belgická čokoláda bez pridaného cukru v kombinácii s pistáciami tvoria dokonale vyváženú dvojicu. Ochutnajte a ucítite sami dokonalé spojenie chutí.

BIG BOY Mliečna čokoláda s lieskovými orechmi 50 g

Jemná belgická čokoláda bez pridaného cukru je posypaná výberovými šúpanými lieskovými orechmi . Uspokojí chute aj tých najnáročnejších gurmánov.

BIG BOY Čokoláda Slaný karamel 50 g

Dokonalé jemná čokoláda obsahuje karamel, kúsky arašidov a štipku ružové himalájskej soli. Až túto čokoládu ochutnáte, už nebudete môcť prestať.

Valentínska krabička BIG BOY s červenou mašľou
Vytvorené3.2.2021